  • -17% Anchor ANMS150HD Motorized Electrical Projector Screen 150", 332x186 cm | ANMS150HD
Anchor ANMS150HD Motorized Electrical Projector Screen 150", 332x186 cm | ANMS150HD
  • In Stock
  • Brand: ANCHOR
  • Product Code: ANMS150HD
    You save:
    17%
Delivery within 2 working days
Buy Anchor ANMS150HD Motorized Electrical Projector Screen 150", 332x186 cm | ANMS150HD. Anchor Projector Screen Best Price Dubai, UAE at ctens.com and Fast Free delivery to Dubai, Abu Dhabi, Al Ain, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Fujairah, Umm Al Quwain, United Arab Emirates.
Specifications
Model No. : ANSCMR150HD
Screen Size(W×H)CM : 332.0 cm x 186.0 cm
Diagonal Size : 150”
Screen Format : 16:9
Remote Controller : RF (included)
Gain Factor : 1:2
Input Voltage : 220V
Black Border : YES 10cm around
Self lock Limitless : Positioning YES
Gross Weight (Appx) : 46 kg
Packing Carton Dimension (CM) : 380×30 × 22
Net Weight (Appx) : 40 kg.
Buy Anchor ANMS150HD Motorized Electrical Projector Screen 150", 332x186 cm | ANMS150HD Manufactured by ANCHOR.
Anchor ANMS150HD Motorized Electrical Projector Screen 150", 332x186 cm | ANMS150HD best price at ctens.com in United Arab Emirates.
Anchor ANMS150HD Motorized Electrical Projector Screen 150", 332x186 cm | ANMS150HD can be fast free delivered to Dubai, Abu Dhabi, Al Ain, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Fujairah, Umm Al Quwain, United Arab Emirates.
Anchor ANMS150HD Motorized Electrical Projector Screen 150", 332x186 cm | ANMS150HD best online price at ctens.com in UAE. The product/item is Brand New with warranty.