Lenovo 230W AC Adapter For Legion Y7000 Y7000P Y9000K Y520 Y520-15 R720 Y92 | ADL230SCC3A
  • In Stock
  • Brand: Lenovo
  • Product Code: ADL230SCC3A
    You save:
    21%
Delivery within 2 working days
Buy Lenovo 230W AC Adapter For Legion Y7000 Y7000P Y9000K Y520 Y520-15 R720 Y92 | ADL230SCC3A Best Price Dubai, UAE at ctens.com and Fast Free delivery to Dubai, Abu Dhabi, Al Ain, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Fujairah, Umm Al Quwain, United Arab Emirates.
Brand: Lenovo
Connector Type: Barrel Connector
Compatible Devices: Laptops
Input Voltage: 240 Volts
Output Voltage: 20 Volts
Current Rating: 3.5 Amps
Frequency Range: 60 hertz
Package Type: Standard Packaging
AC Input: AC 100V - 240V 3.5A 50-60Hz
DC Output: 20V 11.5A 230W Connect Size: Square interfaces with pin
Buy Lenovo 230W AC Adapter For Legion Y7000 Y7000P Y9000K Y520 Y520-15 R720 Y92 | ADL230SCC3A manufactured by Lenovo
Lenovo 230W AC Adapter For Legion Y7000 Y7000P Y9000K Y520 Y520-15 R720 Y92 | ADL230SCC3A best price at ctens.com in United Arab Emirates
Lenovo 230W AC Adapter For Legion Y7000 Y7000P Y9000K Y520 Y520-15 R720 Y92 | ADL230SCC3A can be fast delivered to Dubai, Abu Dhabi, Al Ain, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Fujairah, Umm Al Quwain, United Arab Emirates
Lenovo 230W AC Adapter For Legion Y7000 Y7000P Y9000K Y520 Y520-15 R720 Y92 | ADL230SCC3A Best online price at ctens.com in UAE.