DEEPCOOL PSU Cable EC300 PCI-E Black with Warranty | DP-EC300-PCI-E-BK
  • In Stock
  • Brand: DEEP COOL
  • Product Code: DEEPCOOL PSU Cable EC300 PCI-E Black
Delivery within 2 working days
·         It adopts high-quality 18AWG fiber wire and a high-quality terminal,wire length 300mm.
·         Excellent visual effects after installation.
General
Brand Deepcool
Model PSU Cable EC300 PCI-E Red
Technical Spec
Cable Length 300 mm
Wire Size 18 AWG
Product Dimension
Product Dimensions 345 × 26 × 17 mm