HP AIO PC 24-DP1001NE, 11th Gen Intel i5 1135G7, 8GB RAM, 1TB HDD + 256GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 24inch FHD IPS Display, Windows 10 Home, Silver | 24-DP1001NE HP
  • In Stock
  • Brand: HP
  • Product Code: HP AIO PC 24dp1001ne
    You save:
    7%
Delivery within 2 working days
Buy HP AIO PC 24-DP1001NE, 11th Gen Intel i5 1135G7, 8GB RAM, 1TB HDD + 256GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 24inch FHD IPS Display, Windows 10 Home
  • Operating System: Windows 10 Home
  • Processor: 11th Gen Intel i5 1135G7
  • Memory: 8GB RAM
  • Storage: 256GB SSD + 1TB HDD
  • Graphics: 2GB Graphics
  • Display:  24inch FHD IPS Touch Screen Display
  • HP AIO PC 24-DP1001NE, 11th Gen Intel i5 1135G7, 8GB RAM, 1TB HDD + 256GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 24inch FHD IPS Display, Windows 10 Home manufactured by Dell.
  • Buy hp 24dp1001ne aio best price at ctens.com in uae.
A powerful PC
We've got your back
Thoughtfully designed
Windows 10
Do great things confidently with the familiar feel of Windows - only better
10th Gen Intel Desktop Processors
PCIe SSD storage
Boot up in seconds with lightning-fast speed with up to 256 GB PCIe SSD storage.
Dual storage configurations
DDR4 RAM
FHD IPS display
General
Brand HP
Model HP AIO PC 24dp1001ne 107J9EA
Color Silver
Technical Spec
Processor Intel Core i5-1035G1 (1.0 GHz base frequency, up to 3.6 GHz with Intel Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 4 cores)